عذرخواهی بابت تاخیر در سفارشات و ادامه راه


سبحان حیدری ، صاحب امتیاز گروه هنری ماهور ضمن عذرخواهی از مشتریان گرامی بخش فروشگاهی سایت خبرهای خوبی برای آینده تیم هنری ماهور داشت …

طبق اطلاعیه صفحه اینستگرام موسیقی ماهور @mahor_net

برنامه های جدیدی برای آینده گروه هنری ماهور در دست اقدام است كه در زیر به بخشی از این برنامه ها می پردازیم :

برنامه حرف حساب شبکه یک

برنامه حرف حساب شبکه یک

بخش هنرهای تجسمی ماهور

با این اقدام گستردگی بسیار زیادی برای هر دو بخش فروشگاهی و آموزشی سایت بوجود خواهد آمد به گونه ای كه در این دسته بندی تعداد زیادی دسته بندی دیگر وجود خواهد داشت و هنر های تجسمی از شاخه های بسیار گسترده ای تشكیل شده است

برای مثال به بخش فروشگاهی دسته بندی هایی مانند : بافت ها (بافتنی كاموا ؛ انواع حصیر و …) . زیورآلات (فلزی و پلاستیكی و چوبی و…) . گرافیك (لوازم نقاشی و تصویرگری و سوخته نگاری و …)

اضافه خواهد شد كه هر كدام شامل دسته بندی های دیگری می شود …

همچنین به بخش آموزشی مقالات تخصصی و همچنین بسته های آموزشی مختلفی اضافه خواهد شد .

harf hesab

harf hesab

گسترده شدن سایت قطعا باعث پیچیدگی بیشتر سایت خواهد شد كه به همین دلیل مهندسین بخش فنی سایت چندین روز است كه در حال تغییرات فنی در منو و دسته بندی های سایت هستند .

هدف ما در بخش هنرهای تجسمی حمایت از تولیدات دستساز و مشاغل خانگی و همچنین معرفی وسایل سنتی و صنایع دستی مناطق مختلف ایران و معرفی و پخش این محصولات است .

با توجه به اینكه عنوان مجوز سایت از وزارت ارشاد انواع فعالیت های هنریست :

سایت موسیقی ماهور از امروز با نام ‹ گروه هنری ماهور › به فعالیت خود ادامه خواهد داد و تغییر لوگو و دیگر بخش ها به این نام آغاز شده است .

سبحان حیدری صاحب امتیاز گروه هنری ماهور در ادامه از بالابردن توان سخت افزاری این گروه با گسترده تر كردن كارگاه تولیدی و اضافه كردن بخش تولیدی هنرهای تجسمی و … خبر داد .

 

اخبار سایت موسیقی ماهور

 

0 دیدگاه

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

    طراحی سایت